Tvorba webu bez investic

Dovolte, abych Vám v tomto poměrně krátkém článku představil webovou stránku, která i naprostým nováčkům radí, jak si vytvořit svoji vlastní webovou stránku bez jakékoliv investice a na úrovni profesionálu. Na webu s drahocenými informacemi jak postupovat najdete vše potřebné k dokonalýmu webu. Výhodou může být i chat, kde Vám majitel stránky ochotně poradí s jakýmkoliv problémem. Stačí si pouze nainstalovat redakční systém WordPress, který je zdarma a vybudovat s jeho pomocí úspěšný a prosperující web. Taková webová stránka se v budoucnu může zpeněžit a to obzvláště když píšete magazín nebo nějaký blog. Vydělávat si můžete z reklamy od globální společnosti Google nebo české společnosti Seznam. Vše je tak jednoduché když existuje někdo, kdo Vám milerád poradí a samozřejmě zdarma. To vše nabízí webová stránka kubassi.cz.

tvorba webu zdarma

Redakční systém WordPress je nejpopulárnější nástroj pro tvorbu webových stránek. U některých hostingových služeb se dá nainstalovat jedním kliknutím. Poté máte základ webu v továrním nastavení. Dále můžete upravovat vzhled, menu, widgety podle Vašim konkrétních požadavků. K dispozici je široký seznam webových šablon neboli vzhledů k okamžitému použítí a i zdarma. Vše je kompletně v češtině. V administraci redakčního systému WordPress můžete najít plno užitečných pluginů neboli nových funkcí. Plugin stačí pouze vyhledat a nastavit. S tím Vám může pomoci kubassi.cz se svým seznamem nejpopulárnějších pluginů na světě.

Kubassi.cz pomáhá i jinak. Po registraci na webu si můžete vytvořit a publikovat PR článek zdarma pro Váš web. Získáte tím zpětný odkaz, který je důležitý z hlediska SEO. Čím více zpětných odkazů pro Váš web získáte, tím lepší umístění bude mít Váš web ve vyhledávání. Lepší umístění pro vyhledávací dotazy se generuje větší organická návštěvnost.

Na webu kubassi.cz najdete ke stažení zdarma hezké, responzivní a hlavně české šablony na redakční systém WordPress. Stačí si vybrat jednu z nich, stáhnout a nahrát do administrace WordPress stránky. Všechny šablony se krásně zobrazují i v mobilních telefonech nebo na tabletech.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *