Estetické operace

V dnešní době se estetické operace stávají čím dál více populárnější a dá se říci, že dříve či později o nich přemýšlí téměř každá žena; a zájem začínají vzbuzovat mnohdy také u mužů. Nespornou výhodou estetických operací je zvýšení sebevědomí, které může způsobit spokojenost po estetickém zákroku, omlazení a v neposlední řadě i zdravotní hledisko.

Jedním z často vyhledávaných estetických zákroků je:

Botox rtů

Aplikace botoxu se řadí mezi nejvíce oblíbená nechirurgická kosmetická ošetření.

botox rtů

Botox je používán k zákrokům, kdy lze jeho použitím vyhladit například mimické vrásky v okolí rtů, či na čele, nebo třeba pozvednout svěšené koutky úst. Vzhledem k jeho účinkům bývá rovněž často využíván k prevenci vrásek, které se mohou vytvářet v okolí úst, a lze tímto způsobem velice účinně předcházet jejich vzniku či prohlubování. Botox rtů je označení pro techniku, která zahrnuje aplikaci injekce Botoxu, nikoliv ovšem do rtů, ale podél linie rtů, což způsobuje uvolnění svalu rtu a jeho tzv. převrácení směrem ven, a následkem toho bude ret vypadat větší. Rty se tedy přímo Botoxem nevyplňují, ale lze je touto technikou zvětšit. Pokud mají klientky zájem o zvětšení rtů pomocí jejich výplně, pak je možno využít například zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou.

Velmi populárním estetickým zákrokem v posledních letech je rovněž tekutý facelift, tzv:

Lipofilling

Tato technika se v posledních letech dostává do popředí zájmu. Jedná se o využití vlastního tuku jako výplňového materiálu do oblastí, které klienti potřebují vylepšit, ať už se jedná o různé modelace v obličeji, vyplnění rtů, zvětšení prsou, vyhlazení nosoretních rýh, propadlých tváří, vyhlazení vrásek apod. Lipofilling je vhodný použít také v případě, kdy klient potřebuje vyplnit propadlé jizvy, upravit různé poúrazové či pooperační deformace na těle, omlazení dekoltu či hřbetu rukou a další.

Další velmi vyhledávanou metodou v oblasti estetických zákroků je:

Labioplastika

Jedná se o plastiku malých stydkých pysků, a to buď zmenšení, zvětšení či jejich modelaci. Labioplastika je řešením pro ženy, kterým vadí vzhled nebo velikost zevních pohlavních orgánů z estetického hlediska, ale také zejména z hlediska funkčního, kdy například dochází k chronickému dráždění, nebo nepohodlí – při sportu, nebo také při intimním životě. Chirurgickým zákrokem se v případě zmenšování odstraní část malých stydkých pysků a upraví se do požadované velikosti. V případě, kdy ženě připadají její zevní pohlavní orgány malé či asymetrické, používá se k vyplnění těchto partií její vlastní tělesný tuk, odebraný předem z vybrané části. Modelace je využívána v případě asymetrických malých stydkých pysků, což může ženě způsobovat potíže s hygienou a další problémy.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *