Ovládni NLP a dosáhneš výsledků rychleji!

NLP je metodika, která je o rozpoznávání, popisování a efektivnímu předávání velmi úspěšných strategií, jak dosahovat excelentnosti. Vznikalo z modelování géniů úspěchu, a proto se o ni tolik zajímali lidé jako například Bill Gates. Už vás to začíná zajímat?

Abyste pochopili, co by vám vše „nlpčko“ mohlo přinést, je třeba pochopit, na jakých pilířích pracuje a funguje, pojďme se na ně podívat. Jsou tři a to je neuro (mozek), lingvistika (jazyk) a programování (změna a nastavování vzorců)

4 hlavní skupiny vzorců

  • Komunikační vzorce – jak lépe působit na druhé a být správně vždy pochopeni
  • Změnové vzorce – jak jako kouči, personalista či terapeut pomoci k dosažení chtěných a zamýšlených změn klientům (anebo jak tyto nlp vzorce aplikovat na sebe)
  • Cílové vzorce – jak jako manažer nebo podnikatele lépe pracovat s dosahováním žádoucích cílů, výsledků a plnění potřeb
  • Jazykové vzorce – jak skrze jazyk a lingvistiku lépe vést mysl k záměru

a mnoho dalších.

Díky NLP se můžete zbavit toho, co vám už neslouží, jako jsou různá limitující přesvědčení. Stejně jako zlozvyky, strachy, nebo dokonce fobie! A také díky NLP můžete lépe a efektivněji pomáhat druhým lidem a nalaďovat se na ně – což podpoří zase vaše vztahy.

Rozhodně doporučujeme absolvovat kvalitní kurz s mezinárodní certifikací v NLP, například na prestižní Coaching University v ČR (působí v Praze).

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *