Netradiční cestovatelský blog

Cestovatelské blogy rostou jako houby po dešti a valná většina z nich nemá dlouhého trvání. Autora to buďto přestane bavit, nebo už nemá k dalšímu cestování příležitost, ať už z jakýchkoliv příčin. To však není tento případ. Cestovatelský blog Nomadic.cz se jen hemží novými pravidelnými novými příspěvky, a to již více než celých pět let. Kromě článků, cestopisů, rad na cestu i tomu, jak se v jednotlivých zemích nestát obětí podvodu jsou tu i cestovatelské filmy.

Celý koncept je poměrně netradiční a autor si dívá na cestovaní a zažitky s ním spojené s nadhledem a někdy až černým humorem. Nomadic.cz se zaměřuje výhradně na země, které se na běžném cestovatelském radaru nevyskytují. A proto si tak můžete přečíst o šílené cestě Ladou Niva po Hedvábné stezce o cestování a životě v Íránu nebo jiždě vlakem přes celou Indii nebo Transsibiřskou magistrálu. O bizární situace zde není nouze, a že se jich dá v málo rozvinutých zemích zažít opravdu mnoho.

Cestovatelský blog je užitečným rádcem a humorným společníkem a určitě by neměl uniknout pozornosti žádného cestovatelského nadšence ať zkušeného či začínajícího. A pro ty, kteří neradi čtou jsou tu pak cestovatelské filmy. Autor nepropaguje žádnou komerci, takže zde nenarazíte na otravnou reklamu.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *