Nejlepší dětské tábory 2021

Jako každý rok jsou tu opět prázdniny a Vy možná řešíte otázku, jaký tábor pro svého školáka zvolit. Pokud hledáte letní tábor, kde se rozhodně nebude nudit, ale zároveň se přiučí novým znalostem a dovednostem a kde o něj bude perfektně postaráno, čtěte dál.

Vzhledem k událostem minulého školního roku se MŠMT rozhodlo pro dotaci vzdělávacích táborů, takže to bude první možností, na kterou se nyní zaměříme. Na webu https://www.rekreaceprodeti.cz/ můžete najít vzdělávací kemp, který pro Vás bude zcela zdarma. Vaše dítě se zde zábavnou ale přesto efektivní formou naučí spoustu nového, ať už jde o čtenářskou či mediální gramotnost, osobnostní rozvoj či rozvoj logického myšlení. Zkrátka vše, co následně uplatní v reálném životě.

Pro hodně sportovně založené děti bychom určitě doporučili cyklisticko-turistický tábor, kde s novými kamarády navštíví na kole nová místa a posune své cyklistické dovednosti opět na další úroveň.  

Další zajímavostí může být výtvarně-muzikálový kemp, kde si Vaše děti vyzkouší mnoho rolí a profesí, které souvisí s muzikálem a zároveň si v něm zahrají. Záznam muzikálu je samozřejmostí, takže budete mít všichni vzpomínku na celý život.

dětské tábory

Za zmínku stojí rovněž tábor zaměřený na bojová umění. Zde se dítě naučí bezpečně padat, ubránit sebe i své blízké, naučí se práci s tělem i svým duchem a zároveň se bude dobře bavit. V neposlední řadě jde o perfektní způsob, jak dítěti zvýšit sebevědomí.

Pro tanečně založené děti bychom určitě zvolili taneční tábor, kde si vyzkouší taneční kousky od hip hopu po rock and roll a na závěr kempu si zatančí v taneční show, u které samozřejmě nesmí chybět ani rodiče.

Pro lepší rozhodování neváhejte navštívit výše zmíněný web a projděte si jednotlivé nabídky táborů. Ke každému najdete dostatek informací a pokud by Vás cokoliv dalšího zajímalo, zavolejte přímo organizátorům. Přihlášku lze vyplnit jednoduše v rámci rozhraní webové stránky, takže Vám to zabere pouze několik minut.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *