Minerály a jejich účinky

Již v dobách starověku lidé přisuzovali drahým kamenům a minerálům léčivé schopnosti a věřili, že mohou příznivě ovlivnit jak fyzické, tak i psychické zdraví jejich organismu. Věřili, že minerály mají schopnost zahánět všelijaké neduhy a choroby, překonávat jejich těžká životní období a dokonce odhánět zlé síly či chránit před uhranutím či uřknutím.

V dnešní době se minerály opět dostávají na pomyslné výsluní a určitě se dá říci, že právem. Minerální kameny přinášejí spoustu pozitivních účinků do našich životů. Způsobují pozitivní vibrace a dodávají energii a celkově blahodárně působí na naše zdraví. V neposlední řadě je lidé rádi používají ve formě amuletů, které by měly přinášet do jejich životů zdraví, lásku, prosperitu, hojnost a samozřejmě štěstí.

minerály

Léčba pomocí kamenů a minerálů spočívá v jejich působení na zdravotní, duševní i mentální úrovni, kdy prakticky jejich pomocí stimulujeme náš organismus k vlastní léčebné aktivitě. Pokud si vybíráme kameny či minerály, určitě bychom se měli řídit především vlastní intuicí; kámen, který nás osloví na první pohled, bývá obvykle ten pravý. Měli bychom mít také na paměti, že o kameny je potřeba se také dobře starat, aby nám mohly dobře pomáhat. Bývá uváděno, že potřebují k životu prakticky stejné podmínky, které potřebují lidé, to znamená – čistý vzduch, sluneční svit, vodu a také lásku. Pokud bychom nechali kameny znečištěné nečistotami a toxiny, které odebíraly z našeho organismu, a tím pádem do sebe absorbovaly, mohly by se tyto látky do našeho těla dostat – a třeba i ve větší intenzitě – zpátky. Důležitá je rovněž prvotní očista, kdy kámen dostaneme, nebo si jej koupíme. Dále pak očistu provádíme vždy průběžně dle potřeby, a to zejména vodou, a dále pak sluncem, či měsícem, či náročnější vizualizací.

Na trhu je dnes k dostání nepřeberné množství minerálů a rozhodně lze říci, že je z čeho vybírat. Nejjednodušším způsobem je navštívit patřičný e-shop, který je na tyto produkty zaměřený, a výběr můžete provést přímo z pohodlí domova.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *