Mikroplyšové povlečení jako hit letošní zimy

Teplé letní večery jsou pro letošní rok již minulostí a chladné počasí nás většinou nutí trávit večery v teple našich domovů. Abychom si teplo uchovali i přes noc, potřebujeme se něčím zahřát. Což se tak zachumlat pod přikrývku povlečenou hřejivým mikroplyšem? Mikroplyšové povlečení si v posledních letech našlo právem své neodmyslitelné místo v domovech mnoha zákazníků.

Mikroplyš je vynikající materiál, který byl ještě před několika lety naprostou novinkou, ale nyní se již těší vysoké popularitě. Mikroplyšové povlečení je vyrobeno ze 100% polyesteru, je tvořeno krátkými, ale hustými chloupky a na rozdíl od jiných druhů povlečení, nestudí ani při prvním kontaktu, protože největší předností tohoto materiálu jsou právě jeho termoregulační schopnosti, což jistě všichni oceníme zejména při uléhání do postele. Velmi rychle se tedy pod ním zahřejete a příjemné teplé klima si udržíte po celou noc.

Tento materiál se velice snadno udržuje, má schopnost rychle schnout, uchovává si dlouhodobě své barvy, nemačká se, a proto není ani nutno jej žehlit. Je rovněž vhodný i pro osoby trpící alergiemi, protože se v něm neusazují ani roztoči, ani jiné bakterie, způsobující alergie.

Mikroplyšové povlečení se vyznačuje maximální jemností a hebkostí a je velice příjemné na omak. Jedná se o velice lehký materiál, který je prodyšný a velmi dobře odvádí vlhkost. To je také jedním z důvodů, proč je využíván k výrobě ložního prádla. Uvádí se také, že mikroplyš se vyznačuje delší životností, vzhledem k tomu, že se na něm nevytváří žmolky.

K dostání je v široké škále různého barevného provedení, vzorů, designu i motivů a rozhodně je tedy z čeho vybírat, aby bylo možno povlečení barevně i designově sladit s interiérem pokoje. Pro všechny výše zmíněné vlastnosti si mikroplyšové povlečení určitě zamilujete.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *