Glampingczech.cz – nejlepší Glampingové tipy na luxusní ubytování v přírodě

Glampingczech.cz – nejlepší  Glampingové tipy na luxusní ubytování v přírodě

Glamping – fenomén dnešní doby, je unikátní spojení komfortního ubytování s přírodou. Je to mnohem více než jen luxusní stan. Je to možnost probudit se v jurtě na vrcholu hory, nebo bydlet v korunách stromů. 

Glampingczech.cz nabízí mapu míst, která Vám ušetří spoustu času a pomůže nalézt kouzelné místo ve Vaší lokalitě, o kterém jste dost možná ani nevěděli! Hrdě reprezentuje tvrdou práci a odvahu hostitelů, která stojí za vytvořením kouzelného místa. Maringotka, tiny house, posed, nebo snad stan? To a mnohem více naleznete na Glampingczech.cz!

Krásné místa nalezneme nejen na jižní Moravě, nebo horách, ale napříč celou Českou republikou!                                     Která jsou ty nejzajímavější?

1. Glamping Morava

Glamping Morava nabízí jedinečný zážitek nedaleko turistického resortu Dolní Morava. Potřebujete si odpočinout od všedního ruchu města, pracovních starostí? Přijeďte k nám!

Tiny house je maličký Off grid domeček s obrovskou výbavou včetně elektřiny – díky fotovoltaickým panelům. Jedná se o stavbu na zrezlém podvozku starého sběracího vozu na seno, kterému jsme tak rekonstrukcí dali nové využití.

2. Glamping Adršpach

Komfortní tiny house – maringotka pro 2 osoby, maximálně 2+ dítě na pomezí Krkonoš a Orlických hor. Necelých 20 minut do Adršpašsko – teplických skal.  

Dalších 98 míst naleznete na webu Glampingczech.cz – plánujete dovolenou, odpočinek, dobití baterek? Tak glamping je přesně pro Vás!

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *